NÁPOJOVÝ LÍSTEK

m o r a v s k á  v í n a  č e r v e n á  0,75 l   /  
r e d  b o t t l e  0,75 l

Zweigeltrebe – 2012 pozdní sběr, suché
malý vinař Ing. Fr. Mádl Velké Bílovice
Středně temná červeň, jemné vůně. Zpočátku drsné, později jemné tóny červeného vína s příjemnou tříslovinkou. Hodí se k jemně kořeněným masům, k bažantu, koroptvi, biftekům a těstovinám. K jemným tvrdým sýrům.

Ruby-red wine with herb taste. Brings delicately grassy aroma and tannin content. Wine is good to be with spicy meat, pheasant, partridge, duck, beefsteaks, pastes and hard cheese.
295,-
Frankovka – pozdní sběr 2012, suché
malý vinař Ing. Fr. Mádl Velké Bílovice
Víno má intenzivní červenou barvu, ovocnou vůni a šťavnatou chuť, která je příjemně zharmonizována zráním vína v dubovém sudě. Výtečně doplní zvěřinové speciality, pečená grilovaná masa. Skvěle se snoubí s aromatickými sýry.

Wine has an intensive red colour, fruity bouquet and juicy taste, which is pleasantly harmonized by maturation of wine in oak cask. This wine is a great accompaniment for game specialties, baked or grilled meat and aromatic cheese.
359,-
Cabernet Sauvignon – 2017 jakostní, suché
šlechtická stanice vinařská Kolekce Svatý Floriánek
Víno bohaté ve vůni na jasně rozeznatelné tóny černého rybízu a ostružin. Víno zrálo rok a půl v dubovém sudu. Výtečně doplní zvěřinové a hovězí steaky. Skvěle se snoubí s aromatickými sýry a sýry s modrou plísní.

Rich bouquet of blackcurrant and blackberries. Wine has matured in oak casks for year and half. As for pairing with food, this wine is well-matched with game and beef steaks, aromatic cheese and blue cheese.
289,-
Modrý Portugal – 2016 jakostní, suché
malý vinař Ing. Fr. Mádl Velké Bílovice
Výborné pro každodenní skleničku vína. Je svěží-ale ne kyselé, hlubší rubínové barvy. Doporučujeme k pizze, libovému vepřovému a hovězímu masu.

An excellent choise as a daily glass of wine. It is light, non acidic with a deep ruby colouring. Recommended with pizza and lean pork and beef.
289,-
 
Pizzeria Modrá Zahrada
Pizzeria Modrá Zahrada